Recurring Events (2.0.1) - en to af translation catalogue (57 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Priority
af: Prioriteit

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: Overridden
af: Oorheers

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Pending
af: Hangende

en: Show
af: Vertoon

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Language code
af: Taalkode
