Recurring Events (2.0.0-rc10) - en to hu translation catalogue (212 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Priority
hu: Fontosság

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: None
hu: Nincs

en: Depth
hu: Mélység

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Email Message
hu: Email üzenet

en: Created
hu: Létrehozva

en: Separator
hu: Elválasztó

en: All
hu: Mind

en: hours
hu: órák

en: days
hu: napok

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Location
hu: Helyszín

en: Revisions
hu: Változatok

en: Overridden
hu: Felülírva

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Authored by
hu: Szerző

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Desc
hu: Csökk

en: Events
hu: Események

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Now
hu: Most

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: months
hu: hónap

en: Last
hu: Utolsó

en: Clone
hu: Klónozás

en: Duration
hu: Időtartam

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Pending
hu: Függőben

en: seconds
hu: másodperc

en: minutes
hu: perc

en: Show
hu: Megjelenítés

en: First
hu: Első

en: Second
hu: Második

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Days
hu: Napok

en: Email Subject
hu: E-mail tárgya

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Email Notifications
hu: Email értesítő

en: Not published
hu: Rejtett

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Stored
hu: Tárolva

en: Complete
hu: Kész

en: Registration Type
hu: Regisztrációtípus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 45 minutes
hu: 45 perc

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 4 hours
hu: 4 óra

en: 5 hours
hu: 5 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: Day of Month
hu: Hónap napja

en: Third
hu: Harmadik

en: Fourth
hu: Negyedik

en: weeks
hu: hét

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Registration Form
hu: Regisztrációs űrlap

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Series
hu: Sorozat

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Data
hu: Adat

en: No name
hu: Nincs név

en: Emails
hu: E-mailek

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: event
hu: esemény

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: Minute(s)
hu: Perc(ek)

en: Hour(s)
hu: Óra

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Instances
hu: Példányok

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: 16 hours
hu: 16 óra

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: exposed
hu: felfedett

en: And
hu: És

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
hu: A mélység a hierarchiában kifejezésekkel címkézett tartalmakat fogja egyeztetni. Például, ha létezik egy „gyümölcs” kifejezés és egy „alma” gyermek kifejezés 1-es (vagy magasabb) súllyal, akkor a „gyümölcs” kifejezés szűrése azokat a tartalmakat adja vissza, amelyek „almával” és „gyümölccsel” is címkézve vannak. Ha negatív, akkor ennek a fordítottja igaz, vagyis az „alma” keresése a „gyümölccsel” címkézett tartalmakat is felveszi, ha a súly -1 (vagy kisebb).

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Add event
hu: Esemény hozzáadása

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Event Date
hu: Esemény dátuma

en: Capacity
hu: Kapacitás

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Instance
hu: Példány

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra

en: Date in the form of CCYYMMDD.
hu: A dátum ÉÉÉÉHHNN formátumban.

en: Date in the form of YYYYMM.
hu: A dátum ÉÉÉÉHH formátumban.

en: Date in the form of YYYY.
hu: A dátum ÉÉÉÉ formátumban.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
hu: A dátum HH formátumban (01–12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
hu: A dátum NN formátumban (01–31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
hu: A dátum WW formátumban (01–53).

en: Registrations
hu: Regisztrációk

en: 9 hours
hu: 9 óra

en: Past
hu: Korábbi

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Reminder Date
hu: Emlékeztető ideje

en: grouped
hu: csoportosított

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: The user ID of the author of the current revision.
hu: Az aktuális változat szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: Registrant
hu: Regisztrált

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
hu: @entity-type entitástípus %label címkéjének @language nyelvű fordításai biztosan törölhetőek?

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
hu: @type %label @language nyelvű fordításának törlése megtörtént.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: Revision create time
hu: Változat létrejöttének ideje

en: Default revision
hu: Alapértelmezett változat

en: Adds %type content to groups both publicly and privately.
hu: %type típusú tartalom hozzáadása publikus és privát módon.

en: Control which roles can "View the administration theme" on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
hu: Korlátozható, hogy mely szerepkörű felhasználóknak lesz meg az
    „Adminisztrációs smink használata” joga a <a href=":permissions">Jogosultságok</a> oldalon.

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relation link
hu: Kapcsolat megtekintéséhez hivatkozás

en: Link to Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalomra

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése

en: Link to edit Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom szerkesztéséhez

en: Link to delete Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom törléséhez

en: Separator: %separator
hu: Elválasztó: %separator

en: The @title end date cannot be before the start date
hu: @title végdátuma nem lehet korábbi a kezdődátumnál

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
hu: Egy állapotjelző, ami azt mutatja, hogy ez volt-e az alapértelmezett változat mentéskor.

en: Add Event Series Type
hu: Eseménysorozat-típus hozzáadása

en: Add Excluded dates
hu: Kizárt dátumok hozzáadása

en: Add Included dates
hu: Tartalmazott dátumok hozzáadása

en: Event Series Settings
hu: Eseménysorozat beállítások

en: Event Instance Settings
hu: Eseménypéldány beállítások

en: Event Series Types
hu: Eseménysorozat-típusok

en: Add Series Type
hu: Sorozattípus hozzáadása

en: Event Instance Types
hu: Eseménypéldány-típusok
