Recurring Events (3.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (86 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Register
ms: Daftar

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Subject
ms: Subjek

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: view
ms: lihat

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: Daily
ms: Harian

en: Weekly
ms: Mingguan

en: None
ms: Tiada

en: Depth
ms: Kedalaman

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Time
ms: Masa

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: User
ms: Pengguna

en: Email
ms: E-mel

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Contact
ms: Hubungi

en: Created
ms: Diciptakan

en: Separator
ms: Pemisah

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Custom
ms: Tersuai

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Location
ms: Lokasi

en: Overridden
ms: Telah diatasi

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Desc
ms: Menurun

en: January
ms: Januari

en: February
ms: Februari

en: May
ms: Mei

en: June
ms: Jun

en: July
ms: Julai

en: August
ms: Ogos

en: October
ms: Oktober

en: December
ms: Disember

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Pending
ms: Menunggu

en: seconds
ms: saat

en: Show
ms: Tampakkan

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Not published
ms: Tidak diterbitkan

en: @type: deleted %title.
ms: @type: %title telah dipadamkan.

en: Revision of %title from %date
ms: Semakan %title dari %date

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: No link
ms: Tiada pautan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: Language settings
ms: Seting bahasa

en: - All -
ms: - Semua -

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.

en: Revision log message
ms: Mesej penyemakan semula pengelogan

en: Asc
ms: Menaik
