Recurring Events (3.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Status
mn: Байдал

en: Delete
mn: Ыраары

en: Submit
mn: Күүседири

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Type
mn: Янзы

en: Author
mn: Чогаалчы

en: List
mn: Даңзы

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Language
mn: Дыл

en: Yes
mn: Ийе

en: No
mn: Чок

en: Edit
mn: Өскертири

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Default
mn: Ниити

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: View
mn: Көөрү

en: User
mn: Ажыглакчы

en: All
mn: Шупту

en: Page
mn: Арын

en: May
mn: 5 ай

en: Show
mn: Көргүзери

en: Hide
mn: Чажырары
