Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: yes
es: sí

en: Description
es: Descripción

en: Label
es: Etiqueta

en: Start
es: Comienzo

en: Stop
es: Detener

en: Interval
es: Intervalo

en: Debug
es: Depurar

en: Started
es: Empezado

en: Debug mode
es: Mode de depuración
