Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: yes
fi: kyllä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Label
fi: Tunnus

en: no
fi: ei

en: Start
fi: Alkaa

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Started
fi: Aloitettu
