Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Started
kn: ಆರಂಭಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Command
kn: ಆದೇಶ

en: idle
kn: ಜಡ
