Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: yes
mr: हो

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
