Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: yes
nn: ja

en: Description
nn: Beskriving

en: Label
nn: Etikett

en: no
nn: nei

en: Start
nn: Byrjar
