Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: yes
oc: òc

en: Description
oc: Descripcion

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: no
oc: non

en: Debug
oc: Depuracion

en: Debug mode
oc: Mòde debug
