Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: yes
te: అవును

en: Description
te: వివరణ

en: Label
te: లేబుల్

en: no
te: కాదు
