Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: yes
am: አዎ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
