Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: yes
ar: نعم

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: no
ar: لا

en: Start
ar: البداية

en: Debug
ar: تنقيح
