Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: yes
ast: Sí

en: Description
ast: Descripción

en: Label
ast: Etiqueta

en: no
ast: non
