Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: yes
az: bəli

en: Description
az: İzahat

en: ID
az: İD

en: no
az: yox

en: Debug
az: Debaq
