Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: yes
be: так

en: Description
be: Апісанне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: no
be: не

en: Start
be: Пачатак

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
