Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: yes
bg: да

en: Description
bg: Описание

en: Label
bg: Заглавие

en: no
bg: не

en: Interval
bg: Интервал

en: Started
bg: Начало
