Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: yes
bo: ཡིན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: no
bo: མིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
