Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: yes
ca: sí

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Start
ca: Inici

en: Debug
ca: Depuració
