Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: yes
cs: ano

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: no
cs: ne

en: Start
cs: Začátek

en: Debug
cs: Ladění

en: Started
cs: Zahájeno
