Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: yes
cy: ie

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: no
cy: na

en: Start
cy: Dechrau
