Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: yes
el: ναι

en: Description
el: Περιγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: no
el: όχι

en: Start
el: Αρχή

en: Interval
el: Περίοδος

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
