Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: yes
et: jah

en: Description
et: Kirjeldus

en: Label
et: Nimetus

en: no
et: ei

en: Start
et: Algus

en: Interval
et: Intervall

en: Debug
et: Siluma
