Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: yes
eu: bai

en: Description
eu: Azalpena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: no
eu: ez

en: Interval
eu: Bitartea

en: Debug
eu: Araztu

en: Started
eu: Hasita
