Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: yes
fa: بله

en: Description
fa: توضیحات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: no
fa: خیر

en: Start
fa: شروع

en: Interval
fa: دوره

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Started
fa: شروع‌شده در
