Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: État

en: yes
fr: oui

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: no
fr: non

en: Start
fr: Début

en: Interval
fr: Intervalle

en: Started
fr: Démarré

en: Debug mode
fr: Mode debug
