Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: yes
gl: si

en: Description
gl: Descrición

en: Label
gl: Etiqueta

en: no
gl: non

en: Start
gl: Comezo

en: Interval
gl: Intervalo

en: Debug
gl: Depuración
