Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: yes
he: סוגים

en: Description
he: תיאור

en: Label
he: תווית

en: no
he: לא

en: Start
he: התחלה

en: Interval
he: מרווח

en: Debug
he: אתר באגים

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
