Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: yes
hi: हां

en: Description
hi: उल्लेख

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: no
hi: नहीं

en: Start
hi: शुरू

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: Debug
hi: डिबग
