Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: yes
hr: da

en: Description
hr: Opis

en: Label
hr: Oznaka

en: no
hr: ne

en: Start
hr: Početak

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Started
hr: Započeto
