Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: yes
hu: igen

en: Description
hu: Leírás

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: no
hu: nem

en: Start
hu: Kezdete

en: Interval
hu: Időköz

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Started
hu: Indult

en: Command
hu: Parancs

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód
