Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: yes
hy: այո

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: no
hy: ոչ
