Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: yes
is: já

en: Description
is: Lýsing

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: no
is: nei

en: Start
is: Hefst
