Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: yes
it: sì

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Start
it: Inizio

en: Interval
it: Intervallo

en: Started
it: Iniziato
