Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: yes
ja: はい

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: no
ja: いいえ

en: Start
ja: 開始

en: Stop
ja: 停止

en: Interval
ja: 間隔

en: Debug
ja: デバッグ

en: Started
ja: 開始済

en: Command
ja: コマンド

en: Debug mode
ja: デバッグモード
