Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: yes
ka: დიახ

en: Description
ka: აღწერა

en: Label
ka: სათაური

en: no
ka: არა
