Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Label
km: ស្លាក

en: no
km: ទេ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
