Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: yes
ku: بەڵێ

en: Description
ku: دەربارە

en: Label
ku: پێناس

en: no
ku: نەخێر

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
