Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: yes
lt: taip

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: no
lt: ne

en: Start
lt: Pradžia

en: Interval
lt: Intervalas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Started
lt: Pradėta
