Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: yes
lv: jā

en: Description
lv: Apraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: no
lv: nē

en: Start
lv: Sākt

en: Interval
lv: Intervāls

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Started
lv: Sākts

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
