Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Label
my: အညွန်း

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်
