Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: yes
ne: हो

en: Description
ne: विवरण

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: no
ne: हैन
