Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: yes
nl: ja

en: Description
nl: Beschrijving

en: no
nl: nee

en: Start
nl: Begin

en: Started
nl: Gestart

en: Command
nl: Commando

en: Debug mode
nl: Debug modus
