Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: yes
pl: tak

en: Description
pl: Opis

en: Label
pl: Etykieta

en: no
pl: nie

en: Start
pl: Początek

en: Interval
pl: Interwał

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania
