Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: yes
ps: هو

en: Description
ps: سپړنه

en: ID
ps: پېژند

en: no
ps: نه
