Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: yes
pt: sim

en: Description
pt: Descrição

en: Label
pt: Rótulo

en: no
pt: não

en: Start
pt: Iniciar

en: Stop
pt: Parar

en: Interval
pt: Intervalo

en: Debug
pt: Depurar

en: Started
pt: Iniciada

en: Command
pt: Comando

en: Debug mode
pt: Modo debug
