Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: yes
ro: da

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: no
ro: nu

en: Started
ro: Început
