Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: yes
ru: да

en: Description
ru: Описание

en: Label
ru: Метка

en: no
ru: нет

en: Start
ru: Начало

en: Stop
ru: Остановить

en: Interval
ru: Интервал

en: Debug
ru: Отладка

en: Started
ru: Начало

en: Command
ru: Команда

en: Debug mode
ru: Режим отладки
