Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: yes
sk: áno

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: no
sk: nie

en: Start
sk: Štart

en: Debug
sk: Ladenie

en: Started
sk: Začaté
