Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: yes
sl: da

en: Description
sl: Opis

en: Label
sl: Oznaka

en: Debug
sl: Razhroščevanje
